Gruppetimebooking

  • Mandag 27. september

    Spenst Fetsund
    Ledige plasser: 3
    Sal: studio
    Instruktør: Selene Julie Sollie
    07:00-07:40
    Spenst Fetsund
    Ledige plasser: 2
    Sal: Aerobic sal
    Instruktør: Line Birgitte
    10:00-10:55
    Spenst Fetsund
    Ledige plasser: 3
    Sal: Aerobic sal
    Instruktør: Katrine Bekkevold
    18:15-19:10
    Spenst Fetsund
    Ledige plasser: 9
    Sal: Aerobic sal
    Instruktør: Sofie Flaate Busengdal
    19:30-20:25
  • Tirsdag 28. september

    Spenst Fetsund
    Ledige plasser: -1
    Sal: Aerobic sal
    Instruktør: Fetsund Fysikalske
    10:00-10:55
    Spenst Fetsund
    Ledige plasser: 7
    Sal: Aerobic sal
    Instruktør: Jannicke Aarstad
    17:00-17:55
    Spenst Fetsund
    Ledige plasser: 9
    Sal: Aerobic sal
    Instruktør: Jannicke Aarstad
    18:15-19:10
    Spenst Fetsund
    Ledige plasser: 9
    Sal: Aerobic sal
    Instruktør: Marianne Johnsen
    19:30-20:25
  • Onsdag 29. september

    Spenst Fetsund
    Ledige plasser: 8
    Sal: Sykkel sal
    Instruktør: Jannicke Aarstad
    09:00-09:55
    Spenst Fetsund
    Ledige plasser: 9
    Sal: Aerobic sal
    Instruktør: Oscar Emil Hagen
    18:00-18:55
    Spenst Fetsund
    Ledige plasser: 11
    Sal: Aerobic sal
    Instruktør: Hege Rød
    19:15-20:00
    Spenst Fetsund
    Ledige plasser: 12
    Sal: Aerobic sal
    Instruktør: Hege Rød
    20:15-21:00
  • Torsdag 30. september

    Spenst Fetsund
    Ledige plasser: 2
    Sal: Aerobic sal
    Instruktør: Fetsund Fysikalske
    10:00-10:55
    Spenst Fetsund
    Ledige plasser: 3
    Sal: studio
    Instruktør: Line Birgitte
    12:00-12:40
    Spenst Fetsund
    Ledige plasser: 14
    Sal: Aerobic sal
    Instruktør: Jannicke Aarstad
    18:00-18:30
    Spenst Fetsund
    Ledige plasser: 13
    Sal: Aerobic sal
    Instruktør: Jannicke Aarstad
    18:45-19:15
    Spenst Fetsund
    Ledige plasser: 10
    Sal: Sykkel sal
    Instruktør: Jahn-Arvid Lerudsmoen
    19:00-20:15
  • Fredag 01. oktober

    Spenst Fetsund
    Ledige plasser: 16
    Sal: Aerobic sal
    Instruktør: Line Birgitte
    10:00-10:55
    Spenst Fetsund
    Ledige plasser: 16
    Sal: Aerobic sal
    Instruktør: Hege Rød
    10:00-10:55
  • Lørdag 02. oktober

    Spenst Fetsund
    Ledige plasser: 16
    Sal: Aerobic sal
    Instruktør: Jannicke Aarstad
    10:00-10:55
  • Søndag 03. oktober

    Spenst Fetsund
    Ledige plasser: 14
    Sal: Sykkel sal
    Instruktør: Marius Råstad
    10:00-11:15